Mini-SPA

Refleksologiczny masaż przeciwzmarszczkowy (liftingujący)

Jest to masaż leczniczo-kosmetyczny. Wyróżniamy dwa rodzaje zmarszczek: fizyczne (somatyczne) oraz psychologiczne. Zmarszczki somatyczne związane są ze starzeniem się organów wewnętrznych, zaś psychologiczne lub inaczej mimiczne są związane z okazywaniem/wyrażaniem emocji.

Większość pojawiających się na twarzy zmarszczek związana jest ze stanem jelita grubego, a konkretnie ze stanem jego nawodnienia, który bezpośrednio przekłada się na nawodnienie całego organizmu.

Masaż poprawia napięcie skóry. Sprawia, że jest ona bardziej elastyczna i sprężysta. Lepiej znosi stres dnia codziennego. Poprawia lokalne krążenie krwi i limfy a tym samym zmniejsza tendencję do opuchlizny twarzy i tzw. worków pod oczami. Wygładza i spłyca zmarszczki. Po zabiegu cera jest rozjaśniona, zaróżowiona.

Zabieg trwa około 45-50 minut.

zobacz cennik

Cosmolifting japoński

Tutaj również praca ze zmarszczkami. Niezwykle skuteczny, poprawiajacy wygląd twarzy i samopoczucie całego organizmu. Wykonuje się go z użyciem naturalnych produktów (peeling, maseczki, tonik, olejek różany z serii sorensensistem oraz kule solne).

Szczególnie polecany osobom, po nieprzespanej nocy lub przed ważnym spotkaniem lub randką.

Zabieg trwa około 60-70 minut.

zobacz cennik

© Copyright 2006-2009 Gabinet Refleksoterapii SALUBENS.
zastrzeżenia prawne / polityka prywatności / współpraca z Gabinetem