KRÓTKO O SOBIE

Ponad 20 lat pracowałam jako położna dyplomowana w jednym z trójmiejskich szpitali, w oddziałach: położniczym, sali porodowej, patologii ciąży.

Edukacja:
Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
(obecnie: Uniwersytet Medyczny)
Wydział Zdrowie Publiczne
kierunek: Promocja Zdrowia
praca magisterska dotycząca jakości życia uwarunkowanego stanem zdrowia człowieka

Szereg certyfikowanych szkoleń i warsztatów w Międzynarodowym Instytucie Refleksologii Twarzy  w Warszawie i w Barcelonie. 

Udział w licznych konferencjach, seminariach, warsztatach zarówno

w kraju jak i zagranicą.


Ukończyłam także studia podyplomowe dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie zarządzania małą firmą (sektor MSP).

Po ukończeniu studiów magisterskich, pragnęłam rozwijać się dalej i maksymalnie wykorzystywać zdobytą wiedzę. Przestałam pracować

w publicznej służbie zdrowia i rozpoczęłam pracę na własny rachunek.

Gdy sięgnę pamięcią, zawsze przedkładałam naturalne metody leczenia nad farmakologicznymi. W czasie, gdy moje dzieci były małe, często chorowały na zapalenie górnych dróg oddechowych. Wówczas stawianie baniek co tydzień (według zaleceń lekarza pediatry, preferującego naturalne domowe metody leczenia)  stało się regułą.

Medycyną naturalną interesuję się od dawna, refleksologią od jesieni 2004 roku, kiedy to natrafiłam na artykuł o refleksologii twarzy

w miesięczniku medycznym. Od tego momentu zaczęła się moja fascynacja refleksologią, do tego stopnia, że obecnie prowadzę własny gabinet - Gabinet Refleksoterapii SALUBENS.

© Copyright 2006-2009 Gabinet Refleksoterapii SALUBENS.
zastrzeżenia prawne / polityka prywatności / współpraca z Gabinetem